Kas yra Lightspeed?

advanced divider

Lightspeed yra prekybos taškų ir elektroninės komercijos programinės įrangos tiekėja, įsikūrusi Monrealyje, Kvebeke , Kanadoje.  Lightspeed“ teikia mažoms ir vidutinėms mažmeninės prekybos ir restoranų įmonėms sprendimus pardavimo vietose. Yra verslų, naudojančių „Lightspeed“ daugiau nei 100 šalių.

Kodėl verta rinktis „Lightspeed“?

Mažmenininkai ir restoranų atstovai pagyvina bendruomenes su savo verslu. „Lightspeed“ tikslas yra priversti mažas įmones veikti sklandžiai. Mes didžiuojamės, kad sukūrėme lengvai orientuojamus prekybos taškų produktus mažmeninės prekybos parduotuvėms ir restoranams. Mūsų įrankiai yra specialiai sukurti atsižvelgiant į verslo savininkų, valdančių vieną ar kelias vietoves, realijas.

Padidėjęs mobilumas

Parūpinkite darbuotojus tinkamomis priemonėmis, kad jie galėtų lanksčiau dirbti keliaudami. Patobulinkite klientų apsipirkimo ar vakarienės patirtį naudodamiesi interaktyviu „iOS“ įrenginiu, kuris rodo elementus geriausiu apšvietimu, pateikdamas išsamią informaciją ir ryškius, aukštos skyros vaizdus.

Efektyvumas

„Lightspeed“ yra tarsi papildomas darbuotojas denyje. Nuo galimybės greitai sukurti mažmeninės prekybos užsakymą iki akimirksnio pateikiant maisto produktų užsakymus, jūsų darbuotojai sutaupys laiko, todėl galės susitelkti ties tuo, ką daro geriausiai, bendraudami su klientais.

Techninė pagalba

Prieinami visą parą, mūsų techninės pagalbos ekspertai padeda valdyti mažmeninės prekybos verslą. Teikdami realius sprendimus nepriklausomiems verslo savininkams, mes tik greitai paskambiname telefonu.

Lankstus debesų sprendimas

Siekdami maksimalaus lankstumo, pasiekite savo verslą bet kur ir bet kuriuo metu. Buvimas debesyje reiškia, kad jūsų sistema yra saugi ir visada atnaujinta. Mastelio keitimas niekada nebūna problema – „Lightspeed“ auga kartu su jūsų verslu.