Kas yra Magento?

advanced divider

„Magento“ yra atvirojo kodo integruotas PHP, kuris padeda programuotojui kurti el. Prekybos svetaines. Ją „Varien“ išleido 2008 m. Kovo 31 d. Ir sukūrė „Zend Framework“ platformoje.

Kodėl verta naudoti Magento?

Verslininkams ir asmenims, norintiems sukurti ilgalaikę profesionalią elektroninės prekybos svetainę, turėtumėte galvoti apie „Magento“ kaip prioritetą. Tai laikoma geriausia atvirojo kodo galimybė sukurti internetinę parduotuvę. Tačiau gyvybiškai svarbu tai, kad jis yra labai profesionalus ir visiškai nemokamas.

Jums tiesiog reikia šiek tiek suprasti anglų kalbą, o technologijos yra visiškai pajėgios pastatyti „paminklinę“ svetainę naudojant šį atvirą šaltinį.

Yra keletas pagrindinių „Magento“ ypatybių:

 • Produktų valdymas :  su daugybe vaizdų, neprivalomais komentarais apžvelgiami produktai, parankinių sąrašas, inventorius.
 • Kategorijų valdymas:  lengva rasti ir pasirinkti produktus pagal kategorijas
 • Atsargų valdymas :  sandėlyje likusių produktų tvarkymas, importas, eksportas …
 • Kliento sąskaita:  sąskaitos būsena, operacijų istorija, pageidaujamas katalogas, adresas, pirkinių krepšelis…
 • Klientų aptarnavimas:  patobulinkite funkcijas, susisiekite su klientu forma; išsamūs tolesni veiksmai, el. pašto paslauga.
 • Užsakymų valdymas
 • Mokėjimai:  Daugelis mokėjimo būdų, tokių kaip kreditinė kortelė, „PayPal“, „Authorize.net“, „Google Checkout“, išorinių mokėjimo modulių, tokių kaip „CyberSource“, „ePay“, „eWAY“, palaikymas.
 • Paieškos technologija:  greita, draugiška, palaikymo paieška „Google SiteMap“
 • Tarptautinė parama:  daugiakalbė ir piniginė
 • Reklamos ir rinkodaros priemonės:  kuponai, akcijos ir dar daugiau.
 • Analizuokite ir  pateikite ataskaitas :  integruokite su „  Google Analytics“ paslauga ir pateikite kelias ataskaitas.

Tačiau Magento skiriasi nuo kitų platformų:

Atviras kodas – didelis pritaikymas

„Magento“ ne tik siūlo lanksčius, keičiamus internetinės prekybos sprendimus, bet ir suteikia jums lankstumo pritaikyti ir išplėsti savo platformą, kad būtų sukurtos unikalios, diferencijuotos prekės ženklo patirtys. Ši platforma turi galimybę gerai prisitaikyti prie pokyčių ir gali būti modifikuota, kad atitiktų parduotuvių savininkų reikalavimus.

Laisvė pasirinkti prieglobos paslaugas

Naudodami „Magento“, e-komercijos mažmenininkams leidžiama laisvai pasirinkti savo pasirinktą priglobtą platformą. Jie nebeprivalo laikytis vieno prieglobos. Tai suteikia didelę laisvę visoms internetinių parduotuvių įmonėms turėti savo failus ir būti atrankiniais skirtingose ​​prieglobos įmonėse.

Reaguojantis mobilusis

Magento yra žinomas dėl to, kad laikosi mobiliojo interneto dizaino standartų. Tiek nemokamame bendruomenės leidime, tiek įmonės versijoje esančioje „Magento“ versijoje yra HTML5 platforma, kad būtų galima maksimaliai padidinti mobiliųjų pirkinių patirtį. Todėl jūsų elektroninės prekybos parduotuvė visada bus optimizuota.

„Magento Mobile“ sukurs išmanią prekės ženklo patirtį vartotojams, naudojantiems savo išmaniuosius telefonus ir mobiliuosius įrenginius prisijungti bet kur ir bet kada.

Patikimas ir saugus

Kadangi „Magento“ tapo populiaria atvirojo kodo elektroninės prekybos platforma kiekvienam, reaguojant į pasikeitimą informacija susiformuoja didelė parduotuvių savininkų, produktų tiekėjų, kūrėjų, dizainerių, brokerių, elektroninės komercijos konsultantų, technologinių sprendimų tiekėjų ir, svarbiausia, viso pasaulio vartotojų bendruomenė. apie Magento.

Bendruomenė patvirtina, kad „Magento“ platforma visada yra šiuolaikiška, greita, patikima, saugi ir be jokių klaidų.

Lengva kelių platformų integracija

Trečiųjų šalių priedus ir modulius galima lengvai integruoti į „Magento“ parduotuvę.

Šis teikėjas gali atlikti bet kokius pakeitimus be jokių apribojimų. Platforma taip pat leidžia parduotuvių savininkams į savo svetainę įtraukti „Google Analytics“ ir kitas tokias trečiųjų šalių integracijas (pvz., „EBay“, „Paypal“, „Mail Chimp“ ir kt.), Kad būtų lengviau analizuoti duomenis.

Jūsų darbas yra tik iš karto rasti geriausius prietaisus ir „prijungti“ parduotuvėje!

Geresnis greitis

Remiantis puslapio įkėlimo laiku, „Magento“ vėlgi yra nugalėtojas!

Tiesą sakant, „Magento“ padarė misiją sukurti greičiausias elektroninės prekybos parduotuves pasaulyje ir yra žinoma dėl savo galios taip pat greitai įkelti tinklalapį.

Ir jūs tikriausiai jau žinote, kad lėtai įkeliami puslapiai labai greitai „nuskęs“. Daugeliu atvejų nuostoliai iš lėto įkėlimo puslapio gali būti pastebimi iškart, o tai kartais sukelia nenumatytų pasekmių.

„Magento“ gali jus nustebinti pačios platformos veikimu dėl galimybės pritaikyti ir dėl jos teikiamo pasitikėjimo.

SEO draugiškas

„Magento“ yra SEO pritaikyta turinio valdymo sistema – „  Magento SEO“ . Jame yra daug SEO funkcijų, tokių kaip:

 • Ieškokite draugiškų URL
 • Svetainių schemos
 • Sluoksniuota navigacija
 • Produkto pavadinimas
 • Raktažodžiai
 • Meta žymės
 • Meta aprašymai

SEO atžvilgiu Magento yra atnaujintas su naujausiais SEO reitingo veiksniais. Tai suteikia puikias URL struktūras ir meta įgyvendinimo galimybes, reikalingas SEO. „Magento“ taip pat apima interneto lankytojų stebėjimo analizę. Tai yra vienas ryškiausių „Magento“ bruožų.