Kas yra Prestashop?

advanced divider

PrestaShop“ yra El. Prekybos platforma, naudojanti savarankiško arba atvirojo kodo parinktį. Tai reiškia, kad jūs galite atsisiųsti ir modifikuoti bet kokiu būdu. Šis sprendimas buvo pradėtas 2007 m., Jo būstinė yra Prancūzijoje.

Parduotuvės pritaikymas

Faktas yra atvirojo kodo būdas, jei norite, kad jūsų svetainė jaustųsi nepakartojamai. Itin konkurencingoje elektroninės prekybos pasaulyje įsimintino prekės ženklo kūrimas yra raktas į jūsų ilgalaikę sėkmę.

Norėdami tinkinti internetinę parduotuvę, jums reikės dviejų modulių. Tai lengva padaryti greitai redaguojant ir patobulintą modulį, skirtą pakeisti kodą, kad pritaikytumėte parduotuvę pagal savo skonį. Štai kodėl jums reikės prieigos prie CSS, HTML ir „JavaScript“ failų.

„PrestaShop“ tinkinimo įrankiai padės užbaigti produkto organizavimą, sukurti vidinį paieškos variklio įrankį, kuris padės klientams lengvai naršyti jūsų parduotuvėje ar nustatyti skirtingus mokėjimo metodus.

„PrestaShop“ oficialioje prekyvietėje taip pat rasite daugiau nei 1500 šablonų ir plačią pritaikomų temų kolekciją. Trečiosios šalys kuria daugumą šių šablonų, todėl jūs galite sumokėti nuo maždaug 50 € už aukštos kokybės šabloną iš „PrestaShop“ sertifikuotų partnerių.

Produkto kūrimas

„PrestaShop“ yra intuityvi produktų kūrimo sritis, kurioje galite išvardyti tiek produktų, kiek norėtumėte parduoti. Taip pat galite sukonfigūruoti funkcijas, kad būtų rodomi produktų, kuriems jautrus laikas, galiojimo laikas. Taip pat galite parduoti atsisiunčiamus produktus naudodami „PrestaShop“.

Be to, jūs taip pat galite tvarkyti savo atsargas ir nustatyti perspėjimo apie perspėjimą perspėjimus, kai gaminio nebeliks. Tai taip pat apima SEO skyrių, kuriame galite įvesti Meta pavadinimą ir Meta aprašą.

„Google“ turtingi fragmentai

Žmonių, ieškančių produktų „Google“, skaičius rodo, kad labai svarbu įvertinti SERP. Turtingi fragmentai yra kodai, pagal kuriuos paieškos varikliams lengva organizuoti informaciją.

Tai suteikia pirkėjams galimybę pamatyti produktus, kurių jie ieško, ir palyginti kainas. Štai kodėl turėtumėte pridėti „Google Rich Snippets“ prie savo produktų nuorodų ir nedelsdami paskatinti jūsų SEO pastangas.

„Google Rich“ fragmentai yra „PrestaShop“ priedų rinkoje. Pasinaudokite ja, kad padidintumėte klientų pasiekiamumą ir apsipirkimo patirtį.

Rinkodara

Net jei jūs turite nueiti dar vieną mylią norėdami rasti pasirinktines funkcijas, „PrestaShop“ gali pasigirti dideliu integruotų rinkodaros įrankių sąrašu. Kai kurios iš šių parinkčių yra:

  • Specialūs pasiūlymai
  • Nuolaidų režimas
  • Kupono kodai
  • Nemokamas pristatymas
  • El. Pašto rinkodara
  • Dovanų pakavimas
  • Partnerių programos

Mokėjimo tvarkymas

Norėdami, kad jūsų svetainė veiktų visiškai tinkamai, kad būtų galima priimti mokėjimus, turite nustatyti mokėjimo šliuzą.

„PrestaShop“ palaiko daugybę mokėjimų šliuzų, įskaitant „PayPal“, „Bambora“, „Atraskite globalų tinklą“, „Amazon Pay“, „Worldpay“, „First Data“ ir „Authorize.Net“. Jame taip pat yra daugiau nei 250 mokėjimo paslaugų teikėjų, kaip priedų.

„PrestaShop Ready“, priešingai, turi tik keturias mokėjimo galimybes. Tai apima juostelę, „PayPal“, banko pavedimus ir čekius.

Ryšių su klientais valdymas

Norėdami palaikyti ryšį su savo klientais, „PrestaShop“ suteikia galimybę po operacijos siųsti automatinius el. Laiškus, kad suteiktų jiems saugumo jausmą.

Taip pat galite nustatyti akcijas, nukreiptas į konkrečius produktus, užsakymus ar klientų grupes.

Norėdami sumažinti apleistų krepšelių kainą, „PrestaShop“ leidžia jums el. Laiškais klientams priminti jiems apie produktus, kuriuos jie paliko savo krepšeliuose.

Saugumas

„PrestaShop“ atvirojo kodo versija yra parengta naudoti PCI. Tai reiškia, kad šį procesą turėsite atlikti patys. Todėl turėsite nusipirkti SSL sertifikatą ir reguliariai tikrintis saugos pataisas.

Kita vertus, „PrestaShop Ready“ versijos saugos sąskaitos jau atnaujintos jums. Taip yra todėl, kad jis yra talpinamas „Google Cloud“ platformoje, kurioje yra nemokamas SSL sertifikatas.

Integracijos ir priedai

„PrestaShop“ jų parduotuvėse siūlo daugybę integracijų. Kai kurie moduliai yra nemokami, o kiti – vienkartiniai.

Be šio įspėjimo, antrasis dažniausiai pažeidžia daugumą prekybininkų. Moduliai yra sukurti skirtingų kūrėjų ir gali būti nesuderinami vienas su kitu. Tai gali sukelti klaidų svetainę ir „PrestaShop“ ne visada gali padėti išspręsti šią problemą.

„PrestaShop“ versija riboja prieigą prie visos rinkos. Tokiu būdu vartotojai gali naudotis tik integruotu modulio platformos elementu. Šios peržiūros metu „PrestaShop Ready“ yra integruota 100 modulių.

„PrestaShop“ apžvalga: privalumai

Labai pritaikomas

Pritaikymas yra unikalus „PrestaShop“ pardavimo taškas. Jūs turite pranašumą, kad padidintumėte savo funkcionalumą pagal savo kintančius poreikius. Tai suteikia jums galimybę redaguoti ir sukurti jūsų stiliui tinkančią parduotuvę. Dėl to „PrestaShop“ yra tinkamas pasirinkimas, jei turite labai tinkinamų produktų, kuriuos galite parduoti.

Paprasta naudoti

„PrestaShop“ atsižvelgia į ne technikos vartotojus, kad internetinės parduotuvės steigimas būtų paprastas. Programinę įrangą lengviau suprasti, nes ji panaikina interneto svetainių kūrimo sudėtingumą. Tai leidžia lengviau prižiūrėti el. Prekybos parduotuvę.

Stipri vartotojų bendruomenė

„PrestaShop“ turi bendruomenę, leidžiančią jums rasti tinkamus el. Prekybos parduotuvės įrankius. Jums nereikia mokėti už klientų aptarnavimą, kai galite pateikti savo užklausas šiai bendruomenei. Greičiausiai rasite krūvą žmonių, patyrusių panašius dalykus ir kaip jie sugebėjo juos išspręsti.