Kas yra Shopify?

advanced divider

„Shopify“ kaip jis veikia? 

„Shopify“ yra elektroninės prekybos platforma, priklausanti to paties pavadinimo įmonei. Jos įkurtos 2016 m., Išaugo į vieną populiariausių internetinių prekybininkų pasirinkimų. Bendrovė siūlo prenumeratos pagrindu sukurtą el. Prekybos paslaugą. Ką tai reiškia, kad „Shopify“ suteikia jums kūrimo rinkinį, skirtą internetinei pardavimo svetainei sukurti, kurioje yra viskas, kas nustatyta ir funkcionali, tiesiai iš dėžutės.

Be internetinės platformos, „Shopify“ taip pat turi „ point-of-sale“ sistemą, skirtą mažmeniniams prekybininkams. Tačiau šiame straipsnyje kalbėsime tik apie internetinį .

Geriausia „Shopify“ savybė neabejotinai yra patogi vartotojui: galite nustatyti ir pritaikyti internetinę parduotuvę be jokių reikalingų kodavimo žinių. Naudodamiesi „Shopify“ galite susitelkti ties mąstymu, ką parduoti ir kaip parduoti, tuo pačiu leisdami platformai tvarkyti sunkias dalis, tokias kaip internetinis priegloba, atsargų valdymas ir mokėjimo sistema.

„Shopify“ parduotuvės pagrindai

Įprastą „Shopify“ parduotuvę sudaro dvi dalys: galinė dalis ir priekinė dalis.

Priekinė dalis yra „normali“ versija, kurią klientai mato apsilankę parduotuvėje. Viskas, kas rodoma priekiniame gale, yra valdoma iš galinio galo (arba administratoriaus skydelio), prie kurios gali prieiti tik parduotuvės savininkas. Nuo galo savininkas taip pat gali vykdyti užsakymus, valdyti savo gaminius ir kurti nuolaidų kodus.

Programos ir temos

Kadangi skirtingos įmonės turi labai skirtingus poreikius, „Shopify“ turi „App Store“ su daugiau nei 2000 programų (nuo 2019 m.), Siūlančių platų parduotuvių tinkinimo spektrą. Beveik viską, pradedant nuo operacijos iki konvertavimo greičio optimizavimo papildinių, beveik viską galite rasti „App Store“. Be to, „Shopify“ užtikrina, kad visi programų kūrėjai aktyviai palaikytų, kad jų programos išliktų sąraše. Taigi, jei diegiate iš oficialios parduotuvės, esate gerose rankose.

Tema yra dar viena didelė „Shopify“ lankstumo dalis. Tai yra iš anksto paruošti šablonai, kurie labai pritaiko parduotuvės išvaizdą, jums nereikia liesti šaltinio kodo. Įdiegę temą, parduotuvė prie jūsų nišų bus pritaikyta specialiems poreikiams. Šiuo metu oficialioje temų parduotuvėje yra 72 temos.

Ką galite parduoti „Shopify“?

„Shopify“ galite parduoti beveik viską. Tai tikrai priklauso nuo tavęs. Dalykas yra. „Shopify“ nepalaiko produktų, kurie paprastai yra nelegalūs, pavyzdžiui, draudžiamų narkotikų. Peržiūrėję „Shopify“ priimtino naudojimo politiką , sužinosite, kad egzistuoja bendrosios taisyklės, susijusios su prekėmis, kurių negalite parduoti.

Čia yra sąrašas jums:

 • Priekabiaujančios medžiagos – negalite parduoti rasistinių ar smurtą, šmeižtą, grasinimus ir priekabiavimą skatinančių medžiagų . Neapykantos turinys taip pat neleidžiamas.
 • Intelektinė nuosavybė – negalite parduoti produktų, kurie priklauso kitiems, ir reikalauti jų kaip savo. Gerai, kad esate mažmenininkas, tačiau negalite prekės ženklo „iPhone“ pavadinti savo produktu.
 • Asmeninė informacija – jums neleidžiama parduoti asmeninės informacijos, pvz., žmonių el. pašto adresų.
 • Žala sau – tu negali parduoti medžiagų, kurios skatina savęs žalojimą, pavyzdžiui, savižudybės kamštis.

Kiek kainuoja parduotuvė?

Kadangi „Shopify“ rengs jūsų internetinę parduotuvę, ji ims mėnesinę prenumeratą , kai ja naudojatės. Yra keturi planai, kuriuos galite pasirinkti, ir šie planai siūlo įvairių rūšių pranašumus ir funkcijas.

 • Lite – tai kainuoja 9 USD per mėnesį. „Lite“ planas neleidžia jums sukurti internetinės parduotuvės. Tai, ką gausite pagal šį planą, yra pardavimo vieta arba mokėjimo šliuzai. Galite paskelbti savo produktus savo socialinės žiniasklaidos kanaluose, tokiuose kaip „Facebook“, tada galėsite apmokestinti savo klientus per „Shopify“ platformą.
 • Pagrindinis – šis pagrindinis planas kainuoja 29 USD per mėnesį. Nepaisant to, kad jis vadinamas pagrindiniu, jame gausu funkcijų, kuriomis galite sukurti sėkmingą internetinę parduotuvę. Internetinėje parduotuvėje yra nemokamas kelių temų, internetinės parduotuvės, mokėjimo šliuzo, prieglobos, domeno ir SSL sertifikato naudojimas. Turėdami šį planą galite pradėti skelbti savo produktus ir baigti pardavimo procesą.
 • „Shopify“ – šis planas kainuoja 79 USD per mėnesį. Be visų Pagrindinio plano funkcijų, jūs taip pat turėsite prieigą prie dovanų kortelių pardavimo, profesionalių ataskaitų ir „USPS Priority Mail Cubic®“ kainų nustatymo. Siuntimo kainos pagal šį planą gali suteikti iki 72% nuolaidą, o pagrindiniame plane maksimali nuolaida yra 64%.
 • „Advanced“ – šio plano kaina yra 299 USD per mėnesį. Jūs gausite funkcijas, kurių negalite turėti per pirmuosius tris. Šių funkcijų pavyzdžiai yra 15 darbuotojų sąskaitų, pažangių ataskaitų kūrėjas, trečiųjų šalių gabenimo skaičiuotuvai ir iki 75% nuolaida gabenimui.

„Lite“ versija puikiai tinka tiems, kurie nenori prižiūrėti svetainės, tačiau vis tiek nori parduoti socialinėse medijose, tokiose kaip „Facebook“ ar „Etsy“. Pagrindinis yra puikus pradedantiesiems, kurie tik pradeda savo verslą internete. „Shopify“ planas geriausiai tinka tiems, kurie jau vykdo pardavimus ir nori plėstis, o „Advanced“ planas geriausiai tinka didelėms įmonėms, kurios parduoda didelius produktų kiekius.

„Shopify“ taip pat siūlo „Enterprise“ sąskaitą. Tai yra sąskaita, kuri neturi konkrečios kainos, nes „Shopify“ ims mokesčius, atsižvelgiant į tai, kaip norite sukurti savo svetainę.

Čia yra šie mokesčiai:

 • Pagrindinis – 2,9% + 30 ¢ perkant kreditines korteles internetu, 2,7% + 0 ¢, jei apmokestinote klientą neprisijungę, ir 2,0% už kiekvieną operaciją, jei nenaudojate „Shopify“ mokėjimo šliuzų sistemos (pvz., Jei naudojate „PayPal“ ar „2Checkout“). .
 • „Shopify“ – už šį planą mokesčiai ta pačia tvarka yra 2,6% + 30 ¢, 2,5% + 0 ¢ ir 1,0%.
 • Advanced – už išplėstinį planą mokėsite mažesnius mokesčius. Šie mokesčiai ta pačia tvarka yra 2,4% + 30 ¢, 2,4% + 0 ¢ ir 0,5%.

„Shopify“ pagrindinės savybės

Išskyrus „Lite“ versiją, „Shopify“ siūlo keletą funkcijų, kurias turi kiekvienas planas. Net gavę Pagrindinį planą, vis tiek galite pasinaudoti šiomis galimybėmis, kad sukurtumėte sėkmingą ir profesionalią internetinę parduotuvę.

Tai yra svarbiausios visų planų funkcijos:

 1. Internetinė parduotuvė – galite sukurti kombinuotą el. Prekybos ir tinklaraščių svetainę
 2. Neribotas produktų kiekis – galite įkelti tiek produktų, kiek norite
 3. Personalo sąskaitos – personalo sąskaita reiškia asmenį, kuris turi administratoriaus prieigą prie svetainės. „Basic“ galite turėti daugiausia du, penkis „Shopify“ ir 15 „Advanced“.
 4. Pardavimo kanalai – galite ne tik įkelti savo produktus į savo internetinę parduotuvę, bet ir integruoti parduotuvę su socialinės žiniasklaidos kanalais, tokiais kaip „Facebook“ ar „Amazon“. Kiekvieną kartą įkeldami naują produktą į „Shopify“, tai taip pat bus rodoma „Facebook“ ar „Amazon“ parduotuvėje.
 5. Rankinis užsakymo sudarymas – klientui nereikia eiti į jūsų svetainę pirkti. Galite sukurti rankinį užsakymą iš programos, jei prekę pardavėte asmeniškai, ir šis užsakymas vis tiek bus jūsų pardavimo dalis.
 6. Nuolaidų kodai – galite sukurti kodus, kuriuos klientas gali įvesti laukelyje atlikdamas kasą. Jei naudojamas šis kodas, kasų sistema automatiškai pritaikys jūsų užprogramuotą nuolaidą.
 7. Nemokamas SSL sertifikatas – SSL sertifikatas leidžia naršyklėms identifikuoti jūsų svetainę kaip saugią. Be to, naršyklės net nerodys jūsų puslapio.
 8. Domenų priegloba – naudodamiesi „Shopify“ nereikia pirkti domeno vardo iš kito kompiuterio. Jei norite pavadinti savo svetainę kaip ABC.COM, jums tereikia įvesti tai prisijungiant. Jei įmanoma, „Shopify“ apmokestins jus už domeno vardą. Jei norite, taip pat yra nemokamų domenų vardų, tačiau .SHOPIFY.COM bus naudojamas kaip jūsų svetainės adresas.
 9. Siuntimo nuolaidos – galite mėgautis siuntimo nuolaidomis iš „USPS“, „UPS“ ir „DHL Express“ ir atsispausdinti siuntimo etiketes. Trijų planų nuolaidos yra 64%, 72% ir 75%.
 10. Spausdinkite gabenimo etiketes – galite atspausdinti gabenimo etiketes iš platformos ir įklijuoti ją ant savo supakuotų daiktų. Kitas žingsnis – atiduoti šį siuntimo biurą arba paprašyti jo pasiimti, jei ta paslauga yra jūsų regione.
 11. Mokėjimo šliuzai – yra daugiau nei 100 mokėjimo šliuzų, iš kurių galite pasirinkti. Galite apmokestinti savo klientus kredito kortelėmis, debeto kortelėmis, „PayPal“ ir dar daugiau. Šių mokėjimo šliuzų prieinamumas priklauso nuo jūsų šalies.