Duomenų suderinimas ir atnaujinimas

advanced divider

Kadangi pirkimo ciklai yra ilgesni ir sudėtingesni, produkto duomenys yra labai svarbūs norint padidinti pardavimus. Jei produktų aprašymai neturi visos reikiamos informacijos, internete jie gali būti nerandami. Jei esami produktų duomenys netikslūs, neatnaujinti ir neišsamūs, rizikuojate būti nesuprasti būsimo pirkėjo, o esamas produktas bus nepatrauklus ir netinkamas klientui, todėl Jūs galite prarasti platintojus, o klientai apsipirks pas Jūsų konkurentus.

Norint sulaukti sėkmės ir ją išlaikyti šiuolaikiniame versle, pagrindinė užduotis yra nuolat atnaujinti duomenis. Kai viskas keičiasi taip greitai, Jūs negalite delsti atsinaujinti – be jokių pasiteisinimų! Jei ką nors parduodate, turite būti tikri, kad jūsų produktų duomenų bazėje įtraukti naujausi produktai, vaizdai, aprašymai, o visas turinys atrodo nepriekaištingai ir „šviežiai“. Jei rinkoje konkuruojate agresyviai, turite žinoti, ar vis dar turite galimybių mažinti kainas, o gal Jūsų siūlomų produktų pardavimo kaina yra per maža? Mūsų komanda gali padėti valdyti verslą įdedant mažiau Jūsų pastangų, o svarbiausia – su optimaliomis sąnaudomis. Iš paskirto tokiems darbams asmens daugiau negirdėsite – „neturėjau laiko“ , „apie tai visiškai pamiršau“. Jums neteks daugiau jaudintis dėl tokių užduočių neatlikimo. Visus svarbiausius atnaujinimus ir duomenų įvedimą ir koregavimą galime atlikti sutartu laiku, nedelsdami ir be jokių pasiteisinimų! Štai pagrindinės sritys, kuriose mes galime Jums padėti:

PRODUKTŲ INFORMACIJOS ATNAUJINIMAS (ATSARGOS, KAINOS, PRISTATYMO SĄLYGOS)

KLIENTŲ DUOMENŲ BAZĖS ATNAUJINIMAS (PRIDĖKITE NAUJŲ POTENCIALIŲ ASMENŲ)

PRODUKTŲ KAINŲ ATNAUJINIMAS (ATSIŽVELGIANT Į KONKURENTUS)

„GOOGLE“ KAMPANIJOS, „GOOGLE“ APSIPIRKIMAS, „GOOGLE“ SKELBIMAI IR KT.

Duomenų suderinimas yra procesas, kai identifikuojami didelių duomenų rinkinių dubliuoti / identiški įrašai. Vykdydami šį procesą galite sužinoti įrašų dublikatus ar tikėtinas kopijas, be to, galite sujungti tokius pačius įrašus į vieną. Taip pat galite aptikti nesikartojančių duomenų, kurie rodo, kad tai Jūsų nauji produktai, klientai arba įrašai. Įmonės IDELA komanda gali lengvai suderinti įrašus tarp duomenų šaltinių. Mes pasirenkame skirtingus duomenų laukus, sujungiame juos ir atliekame vertikalią automatinę paiešką, kad gautume kuo geresnį atitikties rezultatą. Norėdami pasiekti 100% tikslumą, galime pateikti galutinį neautomatinį suderinimą. Sugebame suderinti duomenis iš daugybės šaltinių ir pateikti tikslius rezultatus per trumpą laiką. Tai gali būti Jūsų klientai, produktų sąrašai, kainos ar bet kurios kitos rūšies skaitmeniniai duomenys.

Turite klausimų?

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų paslaugas, kainas, kitus pasiūlymus užpildykite formą.