Internetinių svetainių administravimas

advanced divider
Norint sudominti klientus, informaciją reikia atnaujinti labai dažnai,  o atnaujinimus reikia atlikti laiku ir dažniausiai skubiai.
Šis procesas reikalauja laiko ir įgūdžių. „IDELA“ administravimo ir valdymo įmonės ekspertai žino, ką atnaujinti, kaip tai padaryti efektyviai ir užtikrinti, kad viskas veiktų teisingai ir geriau nei pas konkurentus. Mes galime kiekvieną dieną tikrinti Jūsų produktų duomenis, palyginti juos su Jūsų tiekėjų sąrašais ir pridėti naujų produktų arba nedelsdami atnaujinti bet kokią informaciją, pavyzdžiui, kainas, aprašymus, pristatymo sąlygas ir kt.

Mūsų atliekami administravimo darbai

advanced divider

Kodėl verta administravimą patikėti mums?

advanced divider

Nereikia samdyti darbuotojų

Vykdome trumpalaikius ir ilgalaikius svetainės administravimo darbus, todėl Jums nereikia samdyti atskiro darbuotojo svetainės priežiūrai. Taupykite savo finansus.

Taupote savo laiką

Laikas gyvenime vienas iš svarbiausių dalykų. Siūlome išnaudoti visą laiką kelio į Jūsų verslo sėkmę tiesimui. Taupykite brangų laiką – patikėkite savo darbus mums!

Nežinote kaip administruoti?

Administruojame įvairias turinio valdymo sistemas, o mūsų ekspertų komanda turi sukaupusi didelę patirtį. Visus darbus patikėkite „IDELA” ekspertams ir mes viską padarysime už Jus.

 

Turite klausimų?

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų paslaugas, kainas, kitus pasiūlymus užpildykite formą.