Logotipų ir banerių kūrimas

advanced divider

Mūsų įmonė teikia internetines grafinio dizaino paslaugas. Lietuvoje turime šimtus patenkintų klientų. Mūsų klientai visada sulaukia tinkamo dėmesio ir išskirtinės kokybės, kurios nusipelno kiekvienas besikreipiantis. Mes suteikiame išskirtines grafinio dizaino kūrimo paslaugas, taip užtikrindami Jūsų investicijų naudą Jūsų verslui, pateikiant kokybiškus rezultatus.

Mūsų komanda dirba remdamasi originalumo ir kūrybiškumo principais, ypač kuriant grafino dizaino elementus. Kiekvienas mūsų sukurtas dizainas yra unikalus ir turi individualų pobūdį tikslinei auditorijai.

Mes siūlome šias grafinio dizaino paslaugas

advanced divider

Logotipų kūrimas

Kuriame įvairius lengvai suprantamus ir atpažįstamus logotipus, kurie vaizdiškai atstovauja tam tikrai organizacijai ar įmonei.

Banerių kūrimas

Kuriame įvairių dydžių bei formatų reklaminius banerius, juos pritaikome prie svetainės, kurioje šie bus talpinami.

Reklaminių skydelių kūrimas

Kuriame interneto reklamjuostes, kurios rodomos svetainių antraštėse, paraštėse ar šoninėse juostose.

Vizitinių kortelių kūrimas

Kuriame vizitines korteles, kurios primena Jūsų klientams apie siūlomas paslaugas ar produktus, kuriuos parduodate.

Kodėl grafinio dizaino paslauga yra tokia svarbi?

advanced divider

Grafinis dizainas yra svarbi priemonė, pagerinanti jūsų bendravimą su kitais žmonėmis. Tai padeda perteikti jūsų idėjas ne tik efektyviai, bet ir gražiai. Pateikiame tik kelis veiksnius, į kuriuos reikia atsižvelgti prieš investuojant į grafinio dizaino paslaugas.

Tai leidžia atrodyti gerai

Tinkamas dizainas leidžia gerai atrodyti. Tai taip paprasta. Puikus grafinis dizainas leidžia susidaryti teigiamą pirmą įspūdį ieškantiems. Žmonės pirminę nuomonę susiformuoja per kelias sekundes. Kita vertus, norint pakeisti neigiamą pirmąjį įspūdį, reikia daug daugiau laiko. Estetiškai patraukli, profesionaliai sukurta grafika privers kitus asmenis susidaryti teigiamą nuomonę apie Jūsų produktą, paslaugą ar prekės ženklą.

Tai jus išskiria iš kitų

Žmonės turi pasirinkimų. Svarbu žinoti, kad grafinis dizainas, kurį pasirinkote reprezentuoti savo prekės ženklui, gali jus išskirti iš konkurencijos – tiek neigiamai, tiek teigiamai. Puikus dizainas išsiskiria sprendimų priėmėjų galvose ir gali daryti įtaką jų pasirinkimui tiek sąmoningai, tiek pasąmoningai. Iš prigimties žmonės mėgsta asocijuotis su dalykais, kurie atrodo tinkamai ir priverčia juos jaustis gerai. Investuodami į kokybišką grafinį dizainą, Jūs padidinate savo prekinio ženklo galimybes išsiskirti pagrindinių sprendimų priėmėjų galvose.

Tai perteikia patikimumo ir profesionalumo žinią

Kaip minėta anksčiau, grafinis dizainas vaidina svarbų vaidmenį priimant sprendimus. Manoma, kad įmonės, investuojančios į kokybišką grafinį dizainą, yra patikimesnės. Vizualus verslo pristatymas ir jo suvokimas gali paversti verslą lyderiu arba sugadinti jį. Asmenys ieško profesionalumo ženklų, kad įsitikintų, jog įmone galima pasitikėti. Vienas iš tokių ženklų yra būdas teigiamai pristatyti save. Investuojant į kokybišką grafinį dizainą svarbiausia pristatyti savo įmonę kuo geriau ir profesionaliau.

Turite klausimų?

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų paslaugas, kainas, kitus pasiūlymus užpildykite formą.