Internetinės reklamos ir SEO paslaugos

advanced divider

SEO (angl. – search engine optimization) arba paieškos sistemų optimizavimas – tai procesas, kurio tikslas yra padidinti vartotojų srautą Jūsų svetainėje iš google organinės paieškos. SEO paslaugos padidina srautą į svetainę gaunant aukšto rango vietas paieškos sistemų puslapyje. Daugybė vartotojų visame pasaulyje kasdien ieško milijonų skirtingų dalykų, ypač „Google“ paieškoje.

Kaip gali padėti mūsų SEO specialistai

advanced divider

SEO konsultacijos

Padedame apibrėžti SEO tikslus ir kartu su jumis sukurti realistinę strategiją. Galime būti Jūsų įmonės SEO ekspertais arba galime padėti patarimais Jūsų turimai vidaus rinkodaros komandai.

Konkurencijos analizė

Yra daugybė kompanijų, konkuruojančių dėl tų pačių raktinių žodžių. Išanalizuosime jų stipriąsias ir silpnąsias puses, kad rastume naujų galimybių Jūsų verslo tęstiniam augimui internete.

Raktiniai žodžiai ir rinkos tyrimai

Patikimi raktiniai žodžiai ir rinkos tyrimai padeda vadovautis SEO strategija ir leidžia mums pateikti realias galimybių ir rinkos prognozes.

Nuorodų kūrimas

„Google“ teigia, kad nuorodos yra teigiamas faktorius. Nuorodos reitingavimui turi bene didžiausią reikšmę, todėl neturint nuorodų, atsiduriama reitingo pabaigoje.

Reguliarūs tinklaraščio įrašai

Naudotojo patirtis nusako optimizavimą svetainėje. Viskas, pradedant nuo svetainės kopijos ir baigiant navigacijos struktūra, suteikia teigiamą arba neigiamą patirtį vartotojams ir paieškos rezultatui.

Ženklai

Nesvarbu, kur naudotumėte atitinkamus ženklus, jie turi būti įsiminti ir tapatūs su Jūsų įmonės produktais, paslaugomis. Kiekvienas Jūsų įmonės eksponuojamas ženklas yra tam tikras rinkodaros pranešimas.

Mes dirbame su šiais „Google“ reklamos įrankiais

advanced divider

„Google Ads“ padeda pritraukti reikiamą klientų auditoriją į savo internetinę parduotuvę. Su tinkamais nustatymais galite gauti daugiau užsakymų, o išlaidos bus mažesnės. Kai žinote visus parametrus, galite su jais “žaisti” ir koreguoti savo biudžetą, kad pasiektumėte optimalų įmonei rezultatą. Mes žinome, kaip veikia „Google Ads“ ir kaip kiekvienas parametras yra sujungtas vienas su kitu. Mes galime vykdyti skirtingas kampanijas, kad pasiektume konkrečius tikslus, o Jūs gautunėte daugiau užsakymų. Pagrindinis tikslas ir yra gauti kuo daugiau užsakymų už mažiausias išlaidas – šiuo klausimu mes galime jums padėti!

„Google Analytics“ padeda suprasti, kas lankosi jūsų svetainėje, kodėl jie lankosi jūsų svetainėje, kodėl neperka jūsų svetainėje ir ką galėtumėte padaryti, kad jūsų puslapis taptų produktyvesnis, o apsilankę klientai vėl sugrįžtų . Turėdami tinkamą įžvalgą, „Analytics“ gali padėti jums sutaupyti pinigų, išleistų „Google“ skelbimams (keičiant skelbimų laiką, atsižvelgiant į apsilankymus per valandą Jūsų el. prekybos svetainėje) arba pritraukti daugiau lankytojų tinkamai pasirinktais raktiniais žodžiais ir paieškos terminais. Kaip visų „Google“ įrankių ekspertai, mes galime padėti jums suprasti visus parametrus ir konvertuoti tuos skaičius į palaikomąją kalbą. Kai žinote, kaip naudoti visus šiuos duomenis, lengva atlikti tinkamus patobulinimo veiksmus.

Jei reklamuojate savo produktą internete, jūs jau žinote, kad yra galimybė išplėsti paklausą, siūlant savo produktus per „Google“ apsipirkimo kanalą. Mūsų pagalba galite lengvai pradėti prekiauti produkcija pirkėjams, kurie apsiperka iš namų, kelyje ar būdami darbe. Tai žmonės, kurie turi tapti Jūsų klientais. Apsipirkdami „Google“ mokate tik tada, kai klientas paspaudžia ant Jūsų svetainės nuorodos ir peržiūri informaciją apie Jūsų parduotuvės prekes ir paslaugas. Pirkimo skelbimų yra daugiau nei tekstinių. Jie vartotojams rodo jūsų produkto nuotrauką su pavadinimu, kaina, parduotuvės pavadinimu ir kita. Apsipirkimo kampanijomis galite reklamuoti savo internetinę parduotuvę ir jos pasiūlymus, generuoti daugiau srauto į svetainę ar parduotuvę ir rasti tinkamesnių potencialių klientų.

Štai ką jūs gaunate naudodamiesi reklamos paslaugomis

advanced divider

Daugiau srauto

Kai svetainė taps labiau matoma, pastebėsite padidėjusį svetainės lankytojų skaičių.
1 žingsnis

Daugiau potencialių klientų

Galime nukreipti auditoriją, kuri greičiausiai domisi jūsų produktais ir paslaugomis.
2 žingsnis

Daugiau pajamų

Padidėjus tikslinių potencialių klientų skaičiui, galima lengviau paversti juos perkančiais klientais.
3 žingsnis

Prekės ženklo žinomumas

Jūsų prekės ženklas gali tapti konkurencingu pramonėje ,o klientai apie jį nuolat galvoja.
4 žingsnis

Didesnis verslo augimas

Naujas ir didesnis srautas, potencialūs klientai ir prekės ženklo žinomumas prisideda prie naujų augimo galimybių.
5 žingsnis

Pasitikėjimas ir autoritetas

Kai pasieksite paieškos rezultatų viršų, klientai Jūsų įmonę matys kaip pramonės lyderį.
6 žingsnis

Turite klausimų?

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų paslaugas, kainas, kitus pasiūlymus užpildykite formą.