Greitai, tvarkingai, atsakingai

WordPress svetainių perkėlimas

Turite svetainę sukurta ant wordpress? mes galime padėti perkelti svetainę ant kito serverio tiekėjo arba rekomenduoti kur talpinti savo svetainę, nes tai gali nulemti jūsų verslo augimo greitį.

Mes sužinoję jūsų puslapio veiklą, failų dydį ir kitus svarbius dalykus, galėsime rekomenduoti serverio tiekėją, kurio plano Jums užtektų norint išlaikyti gerą serverio greitį svetainėje.

Radote kur kas geresnę el. pašto paslaugą savo įmonei. Patogesnė el. pašto programa telefone? Tada nieko nelaukite, kreipkites į mus ir stengsimės padėti perkelti laiškus ir atidarytį naują dėžute.

Siūlome pasitikrinti savo serverio greiti:

  • Google PageSpeed Insights – tai oficialus Google siūlomas įrankis, kurio pagalba įsivertinsite, kaip tinkamai optimizuota Jūsų internetinė svetainė. Šis įrankis įvertina tiek įprastą, kompiuteriams skirtą (Desktop) versiją, tiek ir versiją, skirtą išmaniesiems (Mobile) prietaisams. Testo pabaigoje gausite įvertinimą, nuo 0 iki 100 (kuo didesnis skaičius, tuo geriau). Įvertinimas nuo 0 iki 49 yra laikomas prastu, nuo 50 iki 89 vidutiniu, o visi likę rezultatai yra laikomi itin gerais. Rezultatuose matomas vidutinis internetinės svetainės užkrovimo greitis, dydis, taip pat gausu įvairiausių patarimų, kurių dėka galėsite tinkamai optimizuoti esamą puslapį.
  • GTMetrix – itin populiarius, o svarbiausia, nemokamas įrankis, kuris suteikia itin daug naudingos informacijos. Dauguma specialistų būtent ir naudoja šį įrankį dėl itin gausiai pateiktos informacijos bei patarimų, padėsiančių tinkamai optimizuoti turimą svetainę. Šis įrankis rezultatus taip pat pateikia skaitine reikšme (nuo 0 iki 100) bei šiems priskiria raidinę išraišką (nuo F iki A, A šiuo atveju yra geriausias rezultatas). Kaip jau ir minėjome, GTMetrix įrankis duoda kur kas išsamesnius rezultatus, lyginant su pirmąja Google alternatyva.
  • PingDom Website Speed Test – taip pat gana populiarus bei daugelio vartotojų mėgstamas įrankis, kurio veikimo principas gana panašus į GTMetrix, tačiau tuo pat metu šiek tiek ir skiriasi. PingDom įrankis kiekvienam jo naudotojui suteikia papildomos naudingos informacijos apie internetinės svetainės failus, kurie nėra tinkamai optimizuoti ir trukdo sklandžiam krovimui užtikrinti.

Norint perkelti svetainę mums reikalingi šie failai:

  • FTP direktorijos failai (serveryje patalpinti failai)
  • Duomenų bazės failas .zip arba sql formatu.

Įsitikinkite, kad turite šiuos prisijungimus:

  • Domeno (www.idela.lt)
  • Serverio (Jūsų patalpinti puslapio failai)
  • Duomenų bazė (Jūsų duomenų bazės failas)

 

Turite klausimų?

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų paslaugas, kainas, kitus pasiūlymus užpildykite formą.