Kas yra WordPress?

advanced divider

Nuo savo veiklos pradžios 2003 m. Ji įgijo didžiulį populiarumą ir tapo viena iš plačiausiai naudojamų turinio valdymo sistemų (CMS). Jei galvojate apie naujos svetainės kūrimą ir nuolat girdite apie „WordPress“ svetaines ir net nežinote, kas tai yra, tada galime padėti. Pirmiausia pažvelkime į klausimą „kas yra„ WordPress “ir tada pažiūrėkime, ką„ WordPress “gali padaryti už jus.

CMS yra programinė įranga, leidžianti valdyti įvairius savo svetainės puslapius. Prieš turėdami CMS, jei norėjote atnaujinti savo svetainę, turite redaguoti atskirus HTML puslapius FTP serveryje.

Trumpai tariant, „WordPress“ yra nemokamas ir galingas būdas valdyti jūsų svetainės turinį.

Kaip veikia „WordPress“?

Tai nėra raketų mokslas, norint pasivyti savo darbą. Tai iš tikrųjų gana paprasta. Pirmiausia turite atsisiųsti „WordPress“ (WP) programinę įrangą, įdiekite ją į žiniatinklio serverį, dabar prijunkite ją prie duomenų bazės ir galiausiai esate pasiruošę parodyti ar paskelbti savo turinį internete. Nesijaudinkite, jei jis vis tiek jums skamba šiek tiek sudėtingai. Nes visas procesas neužtruks ilgiau nei 5 minutes.

Sėkmingai įdiegę programinę įrangą, bet kada galite sukurti svetainę ir paskelbti savo pirmąjį turinį naudodami paprastą, intuityvų ir išsamų redaktorių. Naujausia „ WordPress 6.4“ versija yra suderinta su patobulintomis funkcijomis, kad gautumėte visą veikiančią svetainę.

Ar „WordPress“ yra nemokama?

Visiškai! „WordPress“ yra visiškai laisvas naudoti asmeniniam ir komerciniam naudojimui. Žinoma, nėra paslėptų laimikių. Kadangi daugybė savanorių prisideda prie atvirojo kodo programos paleisti „WordPress“, ja naudotis galima visiškai nemokamai. Jo neturi jokia organizacija ar asmuo. Visa priežiūra, palaikymu ir tobulinimu rūpinasi tik savanorių komanda.

„WordPress“ turi didelę bendruomenę, kurią sudaro tūkstančiai kvalifikuotų specialistų, kurie kasdien prisideda. Nuo profesionalių kūrėjų, dizainerių, turinio kūrėjų ir svetainių savininkų, kurie investuoja daug laiko ir pastangų siūlydami paslaugas visiems vartotojams.

Kam galite naudoti „WordPress“?

„WordPress“ yra neįtikėtinai universali programinė įranga, kuria laisvai galima naudotis įvairioms svetainėms kurti. Turėdami galimybę įsigyti papildinius ir temas, galite lengvai sukurti bet kokio tipo svetainę. Be to, WordPress neapsiriboja vien internetinių tinklaraščių ir verslo svetainių kūrimu, tačiau taip pat paprasta sukurti elektroninę prekybą. Tai priklauso nuo to, kokią „WordPress“ temą ir papildinius naudojate savo svetainei.

Šiame sąraše yra įvairių nišų, kuriose galite sukurti svetainę. Taip! „WordPress“ yra labai universalus ir pakankamai pajėgus pateikti bet kurią norimą svetainę.

  • Dienoraštis
  • Verslo svetainės
  • Portfelis
  • El. prekybos parduotuvė
  • Forumas
  • Socialinis tinklas ir daug daugiau.

Priežastys, kodėl verta rinktis „WordPress“

Tie, kurie yra naujokai šioje platformoje, turi galvoti apie tai, kas pirmiausia daro „WordPress“ tokį populiarų. Ir kodėl tiek daug žmonių pasirenka tai kaip žingsnį į savo svetainę.

1. Nemokamas ir atviras šaltinis

„WordPress“ yra visiškai nemokama naudoti. Tai yra atvirojo kodo platforma, ir tūkstančiai savanorių visame pasaulyje nuolat prisideda prie to, kad ji veiktų nepriekaištingai. Šie savanoriai yra atsakingi už visas naujas funkcijas ir atnaujinimus. Tiesiog atsisiųskite „WordPress“ ir naudokitės, kad ir kaip jums patinka, ir tai yra visiškai nemokama. Nepaisant to, ji turi daug ką pasiūlyti savo nemokama versija. Bet tuo pat metu naudodami premium temas ir papildinius galite išplėsti savo svetainę iki norimo lygio. Pagal numatytuosius nustatymus ji bus įdiegta anglų kalba. Vis dėlto, jei norite pakeisti „WordPress“ kalbą , netgi tai įmanoma.

2. Paprasta naudoti

„WordPress“ turi daug privalumų, o svarbiausias yra paprastumas. Taigi, kitą kartą, kai pagalvosite sukurti svetainę, darykite tai naudodami „WordPress“ ir esu tikras, kad neieškosite kitur, kai pradėsite ją naudoti savo projektams. Tai nereikalauja, kad galėtumėte juo naudotis. Paprasčiausiai naudokitės juo. Nesunkiai kurkite bet kurią svetainę, pavyzdžiui, verslo svetainę, tinklaraštį, el. Prekybos parduotuvę ir kt.

3. Plėtoti

Nesvarbu, kokią svetainę sukūrėte naudodamiesi „WordPress“, gana lengva ją išplėsti iki bet kokio lygmens. „WordPress“ yra sujungta su įvairiomis galimybėmis, kaip visiškai pakeisti jūsų svetainę į kitą lygį. Net jei svetainė yra įdiegta šimtą kartų daugiau, „WordPress“ gali ją gana gerai valdyti. Mastelis ir lankstumas yra dvi svarbiausios „WordPress“ savybės. Tai daro dinamiškiausią CMS tarp kitų galimų variantų. 

4. Lengvai išplečiamas

„WordPress“ turi didžiulę temų, papildinių ir įrankių saugyklą, skirtą „WordPress“ administratoriui ir jūsų svetainei. Tai leidžia lengvai pritaikyti „ WordPress“ administratoriaus prietaisų skydelį ir jūsų svetainę, net jei nesate profesionalus kūrėjas. Paprasčiausiai pasinaudoję „WooCommerce“ įskiepiu galite įprastą svetainę paversti internetine parduotuve, kad galėtumėte parduoti savo produktus.

5. SEO tinka

„WordPress“ laikosi geriausių interneto standartų. Jis turi elegantišką išeities kodą, kuris savo ruožtu padės paieškos varikliui greitai rasti jūsų svetainę. Norėdami gauti aukštesnį reitingą paieškos užklausoje, svetainė turėtų būti patogi SEO. Norėdami tai padaryti, „WordPress“ palaiko žymas, meta duomenis, kategorijas, SEO papildinius ir kt. Tiesą sakant, jūs galite naudoti geriausius „WordPress“ SEO papildinius , kad jūsų svetainė taptų SEO. Taip pat galite susikurti SEO WordPress temą savo svetainei ir pradėti.

6. Įskiepiai

„WordPress“ papildinių sandėlis yra dar vienas būtinas veiksnys, ateinantis kartu su šia tvirta TVS. Įskiepiai iš esmės yra programinės įrangos programos, suteikiančios jums šiek tiek papildomų funkcijų svetainės tobulinimui. Norint išplėsti naudojimą, yra daugybė nemokamų ir mokamų papildinių. Gausite įvairius papildinius, tokius kaip „ WordPress“ brutalios jėgos apsaugos papildiniai, skirti apsaugoti jūsų svetainę nuo išorinių atakų, „ WordPress“ el. Pašto rinkodaros papildiniai, norėdami parduoti savo produktą, „ WooCommerce“ papildiniai, kad jūsų svetainė būtų paversta internetine parduotuve, ir daug daugiau, kad pagerintumėte puslapio įkėlimo laiką, blokuodami. šlamštas, svetainės srauto stebėjimas ir valdymas ir kt. Tiesiog ieškokite svarbiausių „WordPress“ papildinių tiesiai iš „WordPress“ administratoriaus ir įdiekite juos keliais paspaudimais.

7.  Didelė bendruomenė

Bendruomenė yra tokia pat stipri kaip ir jos žmonės. Ir tai yra kažkas, ką „WordPress“ gerai suprato. Tai jungia žmones dalintis savo nuomonėmis apie tuos pačius projektus. Pateikus įvairių socialinių grupių, susijusių su „WordPress“, sąrašą vartotojams tampa labai paprasta gauti pagalbą iškilus problemoms. Kiekvieną dieną vis daugiau žmonių prisijungia prie WP bendruomenės ir dalijasi savo žiniomis su kitais bendraminčiais.

Įvairių regionų ir šalių žmonės prisideda prie bendruomenės funkcijų, atnaujinimų, klaidų taisymo, palaikymo ir kt., Tačiau pagalbos forume galite užduoti savo klausimus ir gauti kelis atsakymus į tą patį klausimą. Nes gali būti keli būdai išspręsti vieną užklausą.